• Latvian
  • English
  • Russian

Spices uzstadisana

Spices. Piedāvājam uzstādīt spici ar cinkotu tērauda cauruli,plastmasas kas nodrošina tās ilgu kalpošanas laiku. Arī mūsu pieredze liecina, ka pareizi uzstādot spici šāda materiāla izvēle nodrošina nemainīgu ražību daudzu gadu laikā. 
Cinkoto cauruļu un kaprona,neilona sieta izmantošana nesadārdzinās spices izmaksas. Diemžēl nespēsim jums nodrošināt divkāršu ražību un neaizaugošu sietu. 
Izmantotās tehnoloģijas ļauj noteikt ūdens slāni un grunts sastāvu utt. Pirms darba uzsākšānas noteiksim āderu krustpunktus (āderu krustpunkots ūdens ir vienmēr un lielākā daudzumā,neizsīkotošs) Tā ir ļoti svarīga lietas kas jāveic obligāti. Ja spices ierīkotāji neveic šādu noteikšanu, tas liecina par viņu neprofesionalitāti.

 Spices uzstādīšanas izmaksas ir no 250 eiro līdz 360 eiro. Pēc pieredzes, parasti spices izmaksas ir aptuveni 250 - 300 eiro.

Ūdens spices uzstādīšanā izmantojam tikai kvalitatīvus materiālus. Caurules biezums ir no 3.5 milimetriem līdz 4.0 milimetriem- tās ir cinkotas no abām pusēm. Mufes, kā arī spices tiek individuāli pasūtītas pie virpotāja, un ir augstas kvalitātes.

Piedāvajam arī veikt spices remontu. Spices remonts būs lētāk nekā uzstādīt jaunu spici (ja nav liela metrāža).

Pastāv arī iespēja ieskalot spici - izmaksas no 250 eiro līdz 10 metriem  ar plastmasas caurulēm. Plastmasas caurules var pielīdzināt, nerūsējošā tērauda caurulēm. Pasūtot plastmasas (pvc) spices uzstādīšanu filtrs arī būs no nerūsējoša materiāla (neilona filtrs) Izmantojot skalošānas tehnoloģiju sasniegsim maksimālo rezultātu - ūdens kvalitāti.

Spices ierīkošanu jūs variet pasūtīt šeit.