• Latvian
  • English
  • Russian

Āderu precīza noteikšana

Nosakām aderu krustpunktus.

Ūdens āderes un ūdens avoti atstāj negatīvu starojumu uz cilvēku. Ja gulta stāv vietā, kur ir ūdens ādere vai avots, tas nelabvēlīgi ietekmē cilvēka veselību. Mūsdienās ir zinātniski pierādīts, ka šiem cilvēkiem izmainās gan asins sastāvs, gan arī organisma ķīmiskais sastāvs, kas veicina vēža šūnu straujāku attīstību.
Savukārt uguns āderes atrodas vietās, kur ir zemes lūzumi un plaisas. Tās labvēlīgi ietekmē cilvēku. Uguns āderu krustpunktos, kur ir vismaz divas uguns āderes krustojas virzienā no dienvidiem uz ziemeļiem un no austrumiem uz rietumiem, atrodas zemes spēka vietas, kurās cilvēks labi jūtas, attīra sevi, sakārto domas. Šajās vietās cilvēki var atbrīvoties no senām hroniskām kaitēm, slimībām. Tām piemīt harmonizējošas un cilvēka organismu atveseļojošas spējas.

Tagad par to, kādā veidā šis kaitīgais starojums iedarbojas un kādas izmaiņas rada pilnīgi vesela cilvēka organismā:

* paaugstinās asinspiediens par 20-30 mm.;
* ilgāk uzturoties kaitīgā zonā, smadzenes sāk izstarot svārstības (līdzīgas ultraīsviļņiem) analoģiski tāda cilvēka smadzenēm, kurš atrodas transa stāvoklī;
* guļot starojuma zonā, uz acs varavīksnenes veidojas tā dēvētie transversālie jeb šķērszīmējumi, kas izzūd, pārceļot guļvietu ārpus starojuma zonas, vai neintralizējot starojuma vietu zem gultas;
* ļoti jūtīgiem cilvēkiem parādās elektrizācijas jeb augstuma sajūta, ādas tirpšana un durstīšana, smagums kājās, spiediena sajūta galvā, krampji plecu muskuļos, sāpes mugurā, elpošanas un sirdsdarbības ritma traucējumi;
Regulāri un ilgstoši atrodoties āderu zonā, šīs it kā ne pārāk būtiskās izmaiņas pamazām grauj organismu, sākumā izraisot garatāvokļa un veselības novirzes, kas laika ritumā savukārt kļūst par iemelu vai vismaz sekmē dažāda veida un rakstura slimības.
Kaitīgā starojuma negatīvās iedarbības vēstneši un apliecinātāji ir šādi:
* miega traucējumi, noguruma, salauztības sajūta pamostoties;
* vārgums, slābums, nepatika strādāt, aktīvi darboties (abi pēdējie nebūtu jaucami ar personisko izlaidību);
* spiediena sajūta galvā vai regulāras galvassāpes;
* pastiprināta nervozitāte vai nospiests garastāvoklis, baiļu sajūta;
* ādas tirpoņa un nieze, sāpes sirds apvidū;
* saltuma sajūta, drebuļi;
* kāju un roku stingšana, stīvums, kāju ikru krampji, nieru iekaisumi;
* apaugļošanās un citu hormonālo funkciju traucējumi;
* veselības novirzes un sarežģījumi grūtniecības laikā, priekšlaicīgas dzemdības;
* slimīgi, nenormālas krāsas un rakstura izkārnījumi;
* elpošanas ceļu slimības, alerģija, astma;
* kuņģa zarnu un aknu darbības traucējumi;
* paaugtināts asinspiediens un citas asinsvadu slimības;
* asins slimības, ļaundabīgi audzēji;
* sirds muskuļu novājināšanās, novirzes sirds un asinsvadu sistēmas darbībā (asinspiediena krasa maiņa, hipertoniskās krīzes, sirds aritmija u.c. asinsvadu slimības).
Kaitīgā starojuma joslās un zonās cilvēki ar paaugstinātu jūtīgumu neiztur lielāku fizisko un emocionālo slodzi:
* rodas miokarda infarkti un insulti;
* hronisks alkoholisms, tanī skaitā bērnu un pusaudžu pāragrā tieksme pēs alkohola un nikotīna kaitīgā starojuma radītā fiziskā un garīgā diskomforta iespaidā;
* pazeminās organisma fermentatīvā darbība- izveidojas dziedzeru hipofunkcija;
* rodas hormonālās sistēmas darbības traucējumi- dažādos orgānos vērojama hormonāli aktīvu jaunveidojumu rašanās, labdabīgi audzēji pārveidojas ļaundabīgos.

 Savā preksē esmu novērojis, ka ļoti jūtīgi pret kaitīgo starojumu ir bērni.

Guļot uz āderu kaitīgā starojuma bērni ir bāli, ņiķīgi, raudulīgi, nemierīgi, miegā runā, grozās, pārvietojas guļvietā, cenšoties iekārtoties kaitīgā starojuma neskartās vietās,krīt laukā no gultas.

Pavisam reti, bet sastopama galēji pretēja reakcija- bērni ir miegaini, apātiski, mīl ēst daudz saldumus, var aizsnausties skolā stundās. Abos gadījumos bērni bieži slimo, ar dažādām saaukstēšanas kaitēm- iesnām, klepu, bronhītu- arī tad, ja tie no augstuma tiek cītīgi izsargāti, ar alerģiskām slimībām, ēstgribas trūkumu. Jo organisms vārāks- vēl nenobriedis, vājāks, jūtīgāks, jo kaitīgā starojuma ietekme graujošāka.

Tāpēc rūpēsimies par savu mājokli un savu veselību!

Pakalpojumi.
Āderu noteikšana plānojamās celtniecības gruntsgabalā; 
  Āderu noteikšana un diagnostika jebkurā telpā; 
   Rekomendācijas par gruntsgabala vai dzīvojamās platības iegādes lietderību, ja tie pakļauti āderu iedarbībai; 
    Rekomendācijas - kā izvairīties no āderu negatīvās ietekmes, strādājot vai dzīvojot telpās, kas pakļautas to iedarbībai.